Letný tábor zdravia, Hrabovo (pri Ružomberku), 24. júl – 31. júl 2011

| 06. 03. 2011 |

«Späť

Letný tábor zdravia, Hrabovo (pri Ružomberku), 24. júl – 31. júl 2011

Letný tábor zdravia ponúka príjemne a užitočne strávené chvíle dovolenky so zaujímavým programom a ľuďmi v prekrásnom prostredí na úpätí Veľkej Fatry - rekreačné stredisko Hrabovo pri Ružomberku. Môžete v praxi okúsiť, že zdravý životný štýl môže byť i Váš šťastný životný štýl.

PROGRAM:
Dopoludnia: prednáškové a praktické aktivity v oblasti zdravého životného štýlu. (Pre deti od 4 do 12 r. je zabezpečený program zvlášť).
Odpoludnia: šport, turistika, aerobik, detský karneval a iné aktivity v krásnom prostredí uprostred prírody pri priehrade.
Večer: dôverné hovory a spoločenské večery.

Hlavným prednášajúcim LTZ je MUDr. Pribiš Peter, Dr.P.H. Vyštudoval odbor Všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe a absolvoval School of Public Health na Loma Linda University v Kalifornii, odbor Výživa a preventívna medicína. V súčasnej dobe pôsobí na Andrews University v štáte Michigan ako profesor oboru Výživa a zdravý životní štýl. Je autorom niekoľkých vedeckých i populárnych publikácií (na Slovensku vyšla kniha Dynamický život, ktorej je spoluautorom), pravidelne prispieva článkami do časopisov a vystupuje v reláciách zameraných na prevenciu. V rokoch 2000 - 2004 pracoval ako lekársky poradca pre Nemeckú asociáciu zdravia (Deutscher Verein für Gesundheitspflege). Vo svojom výskume sa zameriava na oblasť zdravého životného štýlu, dlhovekosť a omega-3 nenasýtené mastné kyseliny.

Pozvánka a informácie (.doc)Pozvánka a informácie (.pdf)
Cenník a prihláška (.doc)Cenník a prihláška (.pdf)
  

Viac o areáli na: www.apartmanyfatra.sk
Priblížte si atmosféru minuloročných letných táborov zdravia slovami i obrazom: LTZ 2009 LTZ 2008 LTZ 2003