Tlačová konferencia s prof. Scharffenbergom

| 24. 05. 2013 |

«Späť

Občianske združenie Život a zdravie v spolupráci s Maranatha o. s. Vás pozývajú na TLAČOVÚ KONFERENCIU 28. mája 2013 (utorok) o 10.30 hod. v priestoroch spoločenského centra CASD (bývalé bábkové divadlo) na Kollárovej ulici 18 v Banskej Bystrici.

Tlačová konferencia sa koná pri príležitosti návštevy Prof. Johna A. Scharffenberga, ktorý sa počas Európskej cesty zastaví aj v slovenských mestách Banská Bystrica a Zvolen.

Od 1. do 4. júna 2013 bude na svojich prednáškach s názvom „Zdravie a vitalita v každom veku" hovoriť o dlhovekosti, prevencii proti nádorovým ochoreniam a zdravom životnom štýle. Profesor Scharffenberg bude pripravený odpovedať na Vaše otázky ohľadom výživy, dlhovekosti či primárnej prevencie.

Zároveň Vás pozývame aj na spoločný obed , ktorý bude pre účastníkov tlačovej konferencie pripravený, v priestoroch vegetariánskej reštaurácie.

Svoju účasť prosím potvrďte
- na emailovej adrese media@zivotazdravie.sk
- telefonicky na mobilnom čísle 0917 870 262
Na týchto kontaktoch Vám radi zodpovieme aj prípadné otázky.

Prof. John Scharffenberg, MD, MPH. je živým príkladom životnej vitality a fungujúceho zdravého životného štýlu v celej jeho komplexnosti. Aktívnym životom motivuje iných, napriek tomu, že tento rok oslavuje svoju deväťdesiatku. Ďalšie aktivity profesora na Slovensku v roku 2013

Pozvánka na stiahnutie

You need to upgrade your Macromedia Flash Player! Get Macromedia Flash.